Střešní prosklení Solara: radost z bydlení nad střechami, dostatek prostoru a vysoký tepelný komfort

Střešní prosklení, ateliérová okna Solara jsou výborným řešením pro moderní bydlení. Tvrdíme, že lepší než hliníková střešní prosklení. Do interiéru přivádí spoustu světla, čerstvého vzduchu a pocit prostoru. Svou pevnou konstrukcí, zasklením a zastíněním i standardně zabudovaným obvodovým zateplením zajišťují tepelnou pohodu v zimě i v létě.

Jaký typ střešního prosklení Solara zvolit

Všechna střešní prosklení Solara se ovládají jednoduše, manuálně či elektromotoricky. Porovnejte posuvná střešní prosklení Solara PERSPEKTIV, variabilitu řady Solara VARIATIK, historizující parametry Solara HISTORIK a možnosti speciálních zakázkových prosklení Solara, která se přizpůsobí rozměrem i tvarem potřebám místností. Porovnáváte sestavu střešních oken s ateliérovým prosklením?

Rolety, žaluzie, zasklení a materiály střešních prosklení Solara

Kvalitní zastínění střešního prosklení roletou, žaluzií, překládaným plisé či venkovní markýzou je nejlépe doplnit vhodným typem zasklení. Poctivé střešní prosklení Solara z plně ošetřeného a prořezávaného masivního dřeva i výběr vhodných skel považujeme za bezkonkurenční. Výroba umožňuje oplechování na míru, například plné zapuštění do krytiny.

Dřevěná střešní prosklení od firmy Solara

Solara je přední český výrobce zaměřený na dřevěná střešní okna, velkoplošná střešní prosklení a střešní výstupy, například střešní balkonové dveře. Vlastní česká výroba má 25ti letou tradici a stabilní rodinné vedení. Naše služby zahrnují poradenství, výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis.