Střešní okna Solara: světlo, výhled a tepelná pohoda

Střešní okna Solara jsou výborným řešením pro moderní bydlení. Do interiéru přivádí spoustu světla, čerstvého vzduchu a pocit prostoru. Svou robustní konstrukcí, zasklením a zastíněním i standardně zabudovaným obvodovým zateplením zajišťují tepelnou pohodu v zimě i v létě.

Výklopně-kyvná, kyvná a nízkoenergetická okna

Všechna střešní okna Solara se ovládají jednoduše, jednou rukou na kličce. Porovnejte si výklopně-kyvné střešní okno Solara PRAKTIK, kyvné střešní okno Solara LIDO IQ, repliku kominického výlezu Solara KLASIK, střešní dvojokno Solara DOUBLE a zvažte výhody zcela atypických střešních oken. Nízkoenergetická provedení testoval IFT Rosenheim.

Rolety, žaluzie, zasklení a materiály střešních oken Solara

Kvalitní zastínění střešního okna roletou, žaluzií, překládaným plisé či venkovní markýzou je nejlépe doplnit vhodným typem

zasklení. Poctivé střešní okno Solara z plně ošetřeného a prořezávaného masivního dřeva i výběr vhodných skel považujeme za bezkonkurenční. Maloseriová výroba umožňuje oplechování na míru, například plné zapuštění do krytiny.

Dřevěná střešní okna od firmy Solara

Solara je přední český výrobce zaměřený na dřevěná střešní okna, velkoplošná střešní prosklení i posuvná střešní prosklení a střešní výstupy, například střešní balkonové dveře. Vlastní česká výroba má 25ti letou tradici a stabilní rodinné vedení. Naše služby zahrnují poradenství, výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis.

Velice děkujeme za příjemnou spolupráci a za Vaše kompetentní poradenství. Doufáme, že budeme v budoucnu realizovat další naše představy s výrobky Solara.

Dipl. Ing. Feil, München