Úvod / Reference / Okna pro památky / Historizující střešní okna Solara na Kampě

Historizující střešní okna Solara na Kampě

duben 2015

Veliké ateliérové střešní okno Solara HISTORIK a historizující střešní okna Solara KLASIK na jedinečném Pinkasově paláci na Kampě. Dům je mezi Karlovým mostem, řekou Vltavou a kanálem Čertovkou - krása po všech směrech.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Díky striktním památkovým limitům je výraznější a pro bydlení či práci vhodné prosvětlení podkrovních prostor oříškem. Na toto se zaměřuje rodinná manufakturní firma Solara. Historizující střešní okno Solara KLASIK má téměř dvojnásobnou plochu skla ve srovnání s běžným střešním oknem povoleného rozměru. Ateliérové střešní okno Solara HISTORIK umožňuje velkoplošné atraktivní prosvětlení.

Kontaktujte nás pro konzultaci či objednávku.

Střešní okna Solara zachovávají citlivý vnější vzhled a v rámci památkových limitů maximalizují prosvětlení a otevření interiéru pro uživatele. Výroba je zaměřená na autentické a ekologické materiály.

Více o historizujícím střešním okně Solara KLASIK...

Více o historizujícím ateliérovém prosklení Solara HISTORIK...

Střešní okna Solara, Kampa Praha, střešní okno Solara KLASIK u Karlova mostuStřešní okna Solara, Kampa Praha, střešní okno Solara KLASIK u Karlova mostu Střešní okna Solara, Kampa Praha, střešní okno Solara KLASIKStřešní okna Solara, Kampa Praha, střešní okno Solara KLASIK Montáž střešního prosklení Solara HISTORIK pro památkově chráněné domyMontáž střešního prosklení Solara HISTORIK pro památkově chráněné domy Solara HISTORIK umožňuje velkorysé prosvětlení památkově chráněných objektůSolara HISTORIK umožňuje velkorysé prosvětlení památkově chráněných objektů Montáž střešního prosklení Solara HISTORIKMontáž střešního prosklení Solara HISTORIK Montáž střešního prosklení Solara HISTORIK u Karlova mostuMontáž střešního prosklení Solara HISTORIK u Karlova mostu