Úvod / Reference / Okna pro památky / Ateliérová střešní prosklení Solara ve Vršovicích

Ateliérová střešní prosklení Solara ve Vršovicích

září 2015

Podkrovní byt jak má být - prostorný, světlý, vzdušný. Radost pobýt! K příjemnému pocitu z pobytu v podkroví významně přispívají velkoplošná ateliérová střešní okna Solara HISTORIK.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rámy a křídla prosklení jsou vyrobeny z výběrového prořezávaného borovicového masivu s perfektní povrchovou úpravou. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval dvojitý vysokotlaký nástřik v bezbarvém laku. Vnější oplechování je vyrobeno z hliníkového plechu v barvě krytiny. Zasklení bezpečnostními dvojskly s Ug 1,1 W/m2K se samočistící vnější vrstvou Activ. Tepelný prostup celého prosklení Uw 1,3 W/m2K.

Více o ateliérových střešních oknech Solara HISTORIK...

Střešní prosklení Solara HISTORIK v podkrovním bytě ve Vršovicích jsou vyrobena na míru dle přání a potřeb stavitele.Střešní prosklení Solara HISTORIK v podkrovním bytě ve Vršovicích jsou vyrobena na míru dle přání a potřeb stavitele. Podkrovní byt jak má být - prostorný, světlý, vzdušný. Dostatek světla zaručují velká ateliérová střešní okna Solara.Podkrovní byt jak má být - prostorný, světlý, vzdušný. Dostatek světla zaručují velká ateliérová střešní okna Solara. Střešní prosklení Solara HISTORIK jsou vyrobena z masivního borovicového dřeva z lokálních českých zdrojů.Střešní prosklení Solara HISTORIK jsou vyrobena z masivního borovicového dřeva z lokálních českých zdrojů. Dřevěné rámy střešních oken jsou perfektně ošetřeny bezbarvým lakem, vynikne tak přirozená struktura dřeva.Dřevěné rámy střešních oken jsou perfektně ošetřeny bezbarvým lakem, vynikne tak přirozená struktura dřeva. Z venkovní strany jsou střešní prosklení chráněna hliníkovým plechem v barvě střešní krytiny.Z venkovní strany jsou střešní prosklení chráněna hliníkovým plechem v barvě střešní krytiny. Pro dokonalé prosvětlení vysokého podkroví je ve výšce instalováno ještě malé střešní okno Solara KLASIK s elektromotorickým ovládáním.Pro dokonalé prosvětlení vysokého podkroví je ve výšce instalováno ještě malé střešní okno Solara KLASIK s elektromotorickým ovládáním. Střešní prosklení Solara HISTORIK poskytují krásný výhled na panorama vršovickýh střech a rozhled daleko do kraje.Střešní prosklení Solara HISTORIK poskytují krásný výhled na panorama vršovickýh střech a rozhled daleko do kraje. Dvě části střešní prosklení Solara HISTORIK se vyklápí ven ze střechy a umožňují ničím nerušený výhled ven.Dvě části střešní prosklení Solara HISTORIK se vyklápí ven ze střechy a umožňují ničím nerušený výhled ven. Střešní prosklení Solara HISTORIK poskytuje krásný výhled, dostatek denního světla a pocit prostoru v podkroví.Střešní prosklení Solara HISTORIK poskytuje krásný výhled, dostatek denního světla a pocit prostoru v podkroví.